Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

UAB "Techvitas" - tarptautinėje parodoje "TechIndustry2015" !

Techindustry20152015-10-14

Kviečiame aplankyti UAB "Techvitas" š. m. lapkričio 26 - 28 dienomis Rygoje (Latvija) vyksiančioje tarptautinėje parodoje "Tech Industry2015".

 

Laukiame Jūsų 1-ojoje salėje, stende - L-11 !

Š. m. lapkričio 26 - 28 dienomis Rygoje (Latvija) vyks didžiausias mechaninės inžinerijos ir metalo apdirbimo pramonės renginys Baltijos šalyse - tarptautinė paroda "Tech Industry2015". Parodoje dalyvauja įmonės ne tik iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, bet ir iš Vakarų ir Rytų Europos, Skandinavijos, NVS ir kitų  šalių, eksponuojančios pažangių metalo apdirbimo bei pramoninės įrangos technologijų veikimą, mechaninės inžinerijos įrangą ir medžiagas, oro srauto ir vandens technologijas, pramonės metalo apdirbimo produkus, automatizavimo ir valdymo sistemas, hidraulinę įrangą, elektrinius įrankius, matavimo įrangą, elektros ir elektroninę įrangą bei kitą įrangą, medžiagas ir technologijas.

Didžiausias metų renginys Baltijos šalių pramonės srityje - "Tech Industry 2015" - vyksta Kipsala tarptautiniame parodų centre, esančiame adresu  Kipsalos g. 8,Ryga, LV-1048 LATVIJA. Paroda vyksta dviejose salėse.

UAB "Techvitas" stendą rasite 1-ojoje salėje, stendo numeris L-11.

Daugiau informacijos apie parodą - http://www.techindustry.lv/index.php/en

Parodoje „Tech Industry 2015“ UAB „Techvitas“ pristatys devynis pramoninės įrangos tiekėjus: Bosch Rexroth, Aventics, Piab, Rosta, SICK, Rollon, SKF, ACE, Linak. Parodoje ne tik pademonstruosime kai kurių įrengimų ir sistemų veikimą, bet ir suteiksime visą reikalingą informacija apie dominančią konkretaus gamintojo produkciją. Konsultuos produktų vadovai, kurie iš pagrindų gilinasi į savo atstovaujamo gamintojo produkciją. Parodoje dalyvaus ir gamintojų atstovai.

Rexroth Sales Partner EN Bosch Rexroth AG – Vokietijos įmonė, gaminanti įrangą automatikos pramonei: ekonomiškos, tikslios, saugios ir efektyviai energiją vartojančios elektros pavaros ir valdikliai, kontrolės technologijos, linijinės sistemos. Šiais metais skirsime ypač didelį dėmesį Bosch Rexroth produkcijai: stende pademonstruosime du kompleksinius gaminių eksponatus, o parodų rūmų aikštelėje prie pat įėjimo Jūsų vizito lauks vilkikas, su dar viena, tik Bosch Rexroth produkcijai skirta ekspozicija. 

Vilkiko viduje galėsite pamatyti pačias įvairiausias linijinio judesio sistemas: preciziniai linijiniai guoliai ir jų kreipiančiosios, precizinės elektromechaninės pavaros su valdymu, rutulinės sraigtinės pavaros ypač tiksliam judesiui perduoti, servo pavaros ir jų valdymo blokai, aliuminio profilių ekspoziciją. Prezentaciją atliks UAB "Techvitas" darbuotojas, Bosch Rexroth produktų vadovas Egidijus Lukauskas bei Bosch Rexroth atstovas Andriy Alisov (anglų arba rusų kalba).  Truck

Salėje galėsite pamatyti daugiatechnologines stakles, kuriose demonstruojamas visiškai automatizuotas ir itin greitas frezavimas. Staklėse naudojami įvairūs Bosch Rexroth komponentai: CNC sistemos sprendimas IndraMotion MTX su nauja kontrolės sistema ir ypač tiksliomis precizinėmis valdymo pavaromis; linijinės sistemos su padavimo moduliu ir aliuminio profilio konstrukciniais sprendimais; hidraulika – su komapktinių hidraulinių vožtuvų bloku. Lankytojai bus nustebinti net asmeniškomis dovanėlėmis – staklėmis išfrezuota vardiniu vizitinių kortelių dėklu.

Kitas Bosch Rexroth eksponatas pademonstruos unikalią ir visiškai naują programinį sprendimą IndraWorks pakete – smūgio slopinimą. Sprendimas naudojamas maisto (gėrimų), chemijos, farmacijos ir daugelyje kitų pramonių.

AVENTICS

AVENTICS GmbH –Vokiečių įmonė, įsikūrusi tik 2014 metais. Tai – buvusi Bosch Rexroth Pneumatics GmbH, kuri atsiskyrė nuo pasaulinės korporacijos ir žengė į rinką kaip vidutinio dydžio įmonė. Aventics produkcija nepakeičiama pneumatikos, jūrų technikos ir dantytų grandinių srityje. Parodoje pademonstruosime pneumatinę valdymo spintą su visais sudedamaisiais komponentais. Mes ir toliau tiekiame visus pnaumatikos komponentus, bet kartu galime pasiūlyti ir galutinį sprendimą – pneumatines valdymo spintas.

 

    
Piab Kompanija PIAB AB (Švedija) projektuoja naujoviškus vakuuminius sprendimus, garantuojančius efektyvesnį energijos vartojimą, didinančius produktyvumą bei gerinančius darbo aplinką vakuuminių sistemų naudotojams visame pasaulyje. Piab projektuoja ir gamina įvairias vakuumines sistemas: vakuuminius siurblius, vakuuminį transportą, siurbtukus. Parodos metu pademonstruosime ne tik įvairiausių dydžių siurbtukus bei jų naudojimo atvejus, bet ir vakuuminį transportą piFLOW. Tai – sistema, skirta sausų ir smulkių medžiagų transportavimui horizontaliu ir vertikaliu paviršiumi, valdoma tik suspaustu oru.   

 

ROSTA AG (Šveicarija) gamina ir aprūpina pramonę aukštos kokybės bei daug priežiūros nereikalaujančiais antivibraciniais sprendimais: unikaliais pakabų moduliais, įtempimo mechanizmais, antivibracinėmis atramomis, sistemomis, sujungimais bei variklių padais.Parodos metu diržų ir grandinių įtempimo stende pademonstruosime ROSTA įtempimo mechanizmų efektyvumą, garantuojantį minimalias eksploatacijos ir priežiūros išlaidas bei sumažintus energijos nuostolius. Spyruokliavimas-amortizavimas-nukreipimas  - ši unikali triguba funkcija ROSTA tampriosios pakabos sistemoje vis plačiau pritaikoma atrakcionų, pramogų, vaikų žaidimo aikštelių ir fitneso įrangoje. Šiais metais vėl ruošiame Jums staigmeną – pusiausvyros atrakcioną.

 

ROSTA Balken
SICK AG (Vokietija) yra viena iš pirmaujančių automatikos sprendimų gamintojų pasaulyje. SICK gamina pramoninius jutiklius (sensorius), matavimo ir analizės stebėsenai skirtus elementus, kurie naudojami visur, kur proceso koregavimui naudojami sensoriai. Sensorių panaudojimo sritys yra nuo pramonės irengimų procesų stebėjimo, apsauginių zonų ir vaizdo atpažinimo iki oro sąlygų matavimo. Gamybos, prekybos, logistikos patikimumui ir analizei užtikrinti, procesas gali būti racionalizuotas pasitelkiant SICK produktus.  SICK logo
SICK pramoniniai jutikliai (sensoriai) bei kiti taikomieji sprendimai padeda sukurti pagrindą patikimai ir veiksmingai procesų kontrolei, apsaugoti žmones nuo nelaimingų atsitikimų bei išvengti žalos aplinkai. Parodos metu turėsite galimybę iš arti susipažinti su vaizdo atpažinimo sensoriais, skirtingų tipų enkoderiais bei saugumo sprendimais, tokiais, kaip saugos užuolaidos, kurios padeda išvengti nelaimingų atsitikimų gamybos procesuose.

 

ROLLON logo ROLLON S. r. l. (Italija) yra pirmaujantis pasaulyje linijinių sistemų gamintojas, gaminantis linijinius bėgelius, pavaras bei kitas linijines sistemas, pranokstančias įvairių pramonės šakų inžinierių lūkesčius. Rollon linijinės sistemos pritaikomos įvairiose pramonės šakose, įskaitant pakavimo, transportavimo, apdirbimo bei medicinos prietaisų pramonę. Didžiausias Rollon produktų išskirtinumas – galimybė individualizuoti produktus pagal kiekvieno poreikius. Taip kiekvieną kartą pritaikant produktą, jis gali tapti unikalus kiekvienam klientui. Rollon

Linak logo mano Metų pradžioje pristatėme Jums naują mūsų partnerį - kompaniją Linak (Danija), šiandien norime Jus supažindinti artimiau ir parodos metu pristatyti kompanijos gaminamą produkciją: įvairius aktuatorius ir jų sistemas, skirtus medicininei įrangai, darbo ir laisvalaiko baldams, sunkiąjai pramonės technikai, žemės ūkio bei smulkiąjai namų technikai ir pan. Linak nuo pat įkūrimo siekė į žmonių gyvenimą įnešti daugiau patogumo, apimančio tiek buitį, tiek darbinę žmogaus aplinką. 

LINAK sprendimai orientuoti ne tik į funkcionalumą, bet ir dizainą, todėl LINAK produktai visada atrodo estetiškai.

Ace

ACE Stoßdämpfer GmbH (Vokietija) – pripažintas pasaulinis lyderis judesio, vibracijos kontrolės įrangos projektavimo ir gamybos srityje. Asortimentą sudaro: pramoniniai smūgio slopintuvai, rotaciniai dempferiai, hidrauliniai dempferiai, pramoninės dujinės spyruoklės, antivibracinės plokštės, profiliniai dempferiai ir eilė kitų specialių prietaisų. Parodoje parodysime eksponatą „Drop Tester“, kuris akivaizdžiai pademonstruos, kaip ACE smūgio slopintuvas sustabdo iš aukštai krentančią 50 kg masę su ant jos pastatyta vyno sklidina taure taip sklandžiai, kad nė lašas vyno neišsilies pro taurės kraštus, o ir taurė liks sveika. 

Tuo bus norima parodyti, kaip judančio kūno kinetinė energija, kūnui keičiant kryptį ar sustojant, ACE optimalių sprendimų dėka yra maksimaliai išsklaidoma, užtikrinant pastovų linijinį lėtėjimą per trumpiausią laiką, o destruktyvus stabdymo jėgų poveikis mechanizmams ar konstrukcijoms yra visiškai eliminuojamas. Nepraleiskite progos pamatyti : ACE sustabdo 50kg per 0,1 sekundės! Pamatykite efektyviausią būdą, pažabojantį kinetinę energiją. Taip pat turėsite galimybę patyrinėti dujines spyruokles, kitais smūgio slopinimo sprendimais.
Mechanikos srityje kompanijos SKF tikriausiai pristatinėti nereikia – praėjusio amžiaus pradžioje savo veiklą pradėjusi įmonė gamina itin aukštos kokybės guolius, sandariklius, jungtis, pavarų sistemas, jėgos perdavimo įrangą, linijines sistemas ir daug kitų produktų, todėl pasauliui pažįstama kaip kokybės ženklas.  SKF logo
Jūrinė kompanijos dalis - SKF Marine GmbH yra vedantis pasaulinio lygio partneris keleivinių, prekinių laivų ir jūrinių platformų įrangos techninių sprendimų tiekėjas. SKF Marine tiekia komplektuojančias dalis, monitoringo, diagnostikos ir remonto sprendimus šiems laivų mazgams: velenai, varikliai ir generatoriai, propelerių sistemos, vairavimo sistemos, greičių dėžės. SKF Marine laivų pramonei taip pat tiekiai šiuos produktus ir paslaugas: guoliai ir guoliavietės, sandarikliai, tepimo sistemos, velenų sujungimo  movos, vandens separatoriai, stabilizavimo sistemos, SKF Vibracon® montavimo sprendimai, jėgos perdavimo komponentai, tokie kaip diržai, skriemuliai, grandinės, žvaigždutės, stebulės, BlueMon® aplinkos stebėjimo sistemos, velenų centravimas, balansavimas ir monitoringas.

KONTAKTAI

 

LIETUVA

KLAIPĖDA
Dubysos g. 66A, LT-94107

+370 46 355 498
+370 46 355 494
+370 46 272 553
+370 46 230 056
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VILNIUS
Naujoji Riovonių 25B, LT-03153 

+370 610 09329
+370 655 59815
+370 630 08099
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KAUNAS
Birželio 23-osios g. 29, LT-50201

+370 655 73316
+370 612 59594
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ŠIAULIAI
Pramonės g. 15, LT-78137 

+370 41 390 449
+370 656 56755
+370 652 89120
+370 650 17331
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

PANEVĖŽYS
Beržų g. 5C, LT-36227

+370 699 85436
+370 630 39395
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

UTENA
Užpalių g. 83A, LT-28198

+370 650 37122
+370 611 24170
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KĖDAINIAI

+370 612 59594
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

TAURAGĖ

+370 656 67435
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ŠILUTĖ

+370 656 31360 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

LATVIJA

MARUPĖ
Daugavos g. 38-3, Marupė,LV-2167

+371 22 325 004
+371 29 847 378
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.techvitas.lv

LENKIJA

KATOVICAI
Bochenskiego g. 92, 40-816 Katovicai

+48 32 353 75 24
+48 725 708 153
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.techvitas.pl

ESTIJA

TALINAS
Peterbuti tee 81, 
5a. 510 kab.,
Talinas 11415


+372 5670 0702
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.techvitas.ee

BALTARUSIJA

MINSKAS
F.Skorinos g. 15B-3, 220.114 Minskas

+375 17 3966383
+375 17 3966382
+375 29 3566383
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.techvitas.by

UKRAINA

KIJEVAS
Pyrohivskyy Kelias, 28, Kijevas 03680

+380508007798
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

KRAMATORSKAS
Parko g. 59, Kramatorskas 84320

+380626456659
+380626451101
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.techvitas.com.ua

TechVitas © 2013