Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Laukiame Jūsų TechIndustry 2017 parodoje!

LogoKaip ir kasmet, UAB „Techvitas“ kviečia Jus aplankyti įmonės stendą didžiausioje ir svarbiausioje inžinerinėje parodoje Baltijos regione. Šių metų lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis Rygoje vyksiančioje tarptautinėje parodoje „Tech Industry 2017“ pristatysime du svarbiausius mūsų tiekėjus – Bosch Rexroth ir Elesa+Ganter, kuriuos rasite dviejuose UAB „Techvitas“ stenduose L5 ir L7, 1-ojoje salėje.

Parodos adresas: Kipsala tarptautinis parodų centras, Kipsalos g. 8, Ryga, Latvija.

Parodos darbo laikas: 2017 m. lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d. 10.00-18:00 val., 2017 m. gruodžio 2 d. 10.00-17:00 val.

Dėl NEMOKAMŲ bilietų galite kreiptis el. p.  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  arba telefonu + 370 655 56355.

Bosch

 

Bosch Rexroth AG – Vokietijos įmonė, gaminanti įrangą automatikos pramonei: ekonomiškos, tikslios, saugios ir efektyviai energiją vartojančios elektros pavaros ir valdikliai, kontrolės technologijos, linijinės sistemos.

Šiais metais stende pademonstruosime:

1.      Ypač tikslų linijinio judesio perdavimą – sprendimus įgalinančius itin tiksliai perduoti net iki 250 t. svorį elektro-mechaninių bei hidraulinių cilindrų pagalba.

2.      VarioFlow transporterinę sistemą, skirtą maisto, pakavimo bei kitoms pramonės šakoms. Lengvai projektuojama bei modifikuojama pagal naudotojo poreikius, ilgaamžė ir beveik nereikalaujanti aptarnavimo sistema, kuri gali būti tobulinama pasitelkiant kitus Bosch Rexroth sprendimus, tokius kaip dažnio keitikliai, valdikliai, RFID nuskaitymo sistemos ir kt.

3.      Pick&Place (liet. - perkėlimas) sprendimą – sistema elektro-mechaninių pavarų, pneumatinių griebtuvų ir vakuumo sprendimų pagalba atlieka objektų perkėlimą į tiksliai numatytą vietą.

4.      Dažnio keitiklius – įvairovė ir pasirinkimas pagal jūsų poreikį.

5.      Naujausius Bosch Rexroth valdiklius.

Aventics LOGO - CopyNors didžiausias dėmesys skiriamas Bosch Rexroth produktams, tačiau negalime nepasidalinti ir pneumatikos gamintojo Aventics naujovėmis. AVENTICS GmbH – buvusi Bosch Rexroth Pneumatics GmbH, kuri atsiskyrė nuo pasaulinės korporacijos ir 2014 metais žengė į rinką kaip atskira įmonė. Parodoje supažindinsime su karščiausiomis AVENTICS naujienomis – analogų rinkoje neturinčiu cilindrų galinių pozicijų amortizavimo prietaisu, užtikrinančiu paprastą ir greitą reguliavimą bei itin kokybiška ir ekonomiška moduline pneumatinių skirstytuvų sala ES05. Turėsite galimybę sudalyvauti modulinės salos surinkimo varžybose bei gyvai įvertinti kaip paprasta ją adaptuoti savo poreikiams.

Taip pat galėsite susipažinti su protokoline pneumatine vožtuvų sala, servo-pneumatiniu pozicionavimu proporcinių vožtuvų pagalba.

AceTurėsite galimybę prisiminti ir tikslias smūgio slopinimo galimybes ACE produktų pagalba. ACE Stoßdämpfer GmbH (Vokietija) – pripažintas pasaulinis lyderis judesio, vibracijos kontrolės įrangos projektavimo ir gamybos srityje. Asortimentą sudaro: pramoniniai smūgio slopintuvai, rotaciniai dempferiai, hidrauliniai dempferiai, pramoninės dujinės spyruoklės, antivibracinės plokštės, profiliniai dempferiai ir eilė kitų specialių prietaisų.

Parodoje parodysime eksponatą „Drop Tester“, kuris akivaizdžiai pademonstruos, kaip ACE smūgio slopintuvas sustabdo iš aukštai krentančią 50 kg masę su ant jos pastatyta vyno sklidina taure taip sklandžiai, kad nė lašas vyno neišsilies pro taurės kraštus, o ir  taurė liks sveika. Tuo bus norima parodyti, kaip judančio kūno kinetinė energija, kūnui keičiant kryptį ar sustojant, ACE optimalių sprendimų dėka yra maksimaliai išsklaidoma, užtikrinant pastovų linijinį lėtėjimą per trumpiausią laiką, o destruktyvus stabdymo jėgų poveikis mechanizmams ar konstrukcijoms yra visiškai eliminuojamas. Nepraleiskite progos pamatyti : ACE sustabdo 50kg per 0,1 sekundės!  Pamatykite efektyviausią būdą, pažabojantį kinetinę energiją. 

ElesaGanter

 

 Šiais metais norime Jums pristatyti ir savo partnerę – kompaniją Elesa+Ganter Austria GmbH, kuri yra bendra dviejų pasaulinių lyderių įmonė: Elesa SpA (Monza, Milanas, Italija) ir Otto Ganter GmbH & Co KG (Furtwangen, Vokietija).  Įmonės gamina labai platų spektrą standartinių mašinų elementų, ką dažniausiai vadiname tiesiog pramonine furnitūra. Tai yra – pramonės įrengimams  skirti vyriai, fiksatoriai, užraktai, pačios įvairiausios rankenos (U-tipo, atlenkiamos, fiksavimo, su pneumatiniu užraktu ir kt), pramoninės kojelės, užspaudėjai, šarnyrinės jungtys, įrengimų konstrukcinių sistemų elementai: aktuatoriai, pastūmos, aliuminio profilių ir vamzdžių jungtys, mechaniniai ir elektroniniai pozicijos indikatoriai; taip pat hidraulinių sistemų komponentai.

Šiais metais Elesa+Ganter prekiniam ženklui dedikuojame atskirą stendą, kuriame stengsimės maksimaliai parodyti gamintojo galimybes.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013