Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

TECHVITAS kviečia susipažinti su dar daugiau automatizavimo galimybių!

Balttechnika logo2018-03-23

Jau ne pirmus metus savo klientus džiuginame informatyviais ir prasmingais renginiais. Tad ir vėl norime Jus pakviesti pasisemti žinių, šį kartą – robotizacijos srityje. 4-ajai pramonės revoliucijai įsibėgėjant ir apimant vis daugiau rinkų bei pramonės sričių, norime supažindinti Jus su vienu iš lyderiaujančių robotų gamintojų pasaulyje – KUKA. Po dviejų metų bendradarbiavimo su KUKA, jau galime pasididžiuoti sėkmingai įgyvendintais robotizuotų linijų projektais, išaugusiu robotų specialistų skaičiumi įmonėje bei sukauptomis žiniomis robotų programavimo, instaliavimo ir paruošimo darbui srityse.

Lauksime Jūsų:

parodoje BALTTECHNIKA 2018š. m. gegužės 16 – 18 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salė 5. 

Parodos metu - renginyje „4-oji pramonės revoliucija su KUKA“, š. m. gegužės 16 d. 10 val., LITEXPO, II aukštas 5.2 salė.

Išankstinė registracija ir nemokami bilietai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , +370 655 56355. 

 

kukaJau 26-ąjį kartą vykstanti paroda BALTTECHNIKA 2018, šiais metais pasirinko būtent robotizacijos, gamybos automatizavimo kryptis. Tad kviečiame aplankyti mūsų stendą parodoje, kuriame demonstruosime KUKA robotą kartu su griebtuvų galimybėmis bei saugumo sprendimais, kurie tobulai suderina robotų ir žmonių darbą vienoje aplinkoje.

Bet tai dar ne viskas! Puikiai suprantame, kiek daug klausimų kyla svarstant naujų technologijų diegimą įmonės procesuose. Mes galime į juos atsakyti bei nukreipti Jus paprastesniu, efektyvesniu keliu. Dėl to kviečiame Jus į parodą atvykti gegužės 16 d. bei kartu apsilankyti mūsų renginyje “4-oji pramonės revoliucija su KUKA“. Renginio pradžia – 10 val. Vieta – Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, II aukštas, 5.2 salė. Renginio metu aptarsime ne tik KUKA robotų galimybes ir pritaikomumą būtent Jūsų pramonės srityje, bet ir robotų programavimo bei valdymo paprastumą, griebtuvų pasirinkimą įvertinus keliamų objektų medžiagiškumą, svorį, aplinką. Daug dėmesio skirsime ir saugos klausimams, kurie pastaraisiais metais tampa vis aktualesni šiuolaikiškose gamyklose. Renginio metu susipažinsite su gamintojais: KUKA, Piab, Vaculex, Unigripper, Kenos, Sick.

Praleiskime dieną kartu:

kuka foto

9:30 – 10:00 – registracija;

10:00 – renginio pradžia;

10:00 – 10:15 – TECHVITO naujienų pristatymas              (Egidijus Mineikis, UAB “Techvitas” komercijos direktorius);

10:15 – 11:15 – KUKA robotų įvairovė: galimybės skirtingose pramonėse (Kim Reeslev, KUKA Nordic AB eksporto vadovas, pranešimas anglų kalba);

11:15 – 12:00 – KUKA robotų programavimas ir valdymas (Dovydas Račiūnas, UAB „Techvitas“ robotikos inžinierius);

12:00 – 13:00 – kavos pertrauka, kurios metu aplankysime stendą, pademonstruosime roboto valdymą;

13:00 – 13:45 – Griebtuvo pasirinkimas pagal pritaikymo sritį (Donatas Srėbalius, UAB „Techvitas“ automatikos produktų vadovas);

13:45 – 14:30 – Žmogus ir robotas dirba kartu: darbo aplinkos sauga (Donatas Srėbalius, UAB „Techvitas“ automatikos produktų vadovas);

14:30 – klausimai, stendo lankymas.

Jei turite klausimų ar problemų gamybos automatizavimo srityje, kuriuos norite aptarti renginio metu, rašykite mums el. paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Išankstinis pasiruošimas leis konstruktyviai išnaudoti diskusijų laiką.

Išankstinė registracija į renginį vyksta iki š.m. gegužės 4 d. el. paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. arba telefonu +370 655 56355. Šiais kontaktais kreipkitės ir norėdami gauti nemokamą bilietą į parodą.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013