Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Paroda ant ratų Jūsų mieste!

JAventics LOGO - Copyau ne kartą kvietėme Jus į Vokiečių kompanijos Aventics – pneumatikos gamintojos – renginius. Šį kartą siūlome Jums neįprastą būdą susipažinti su visu Aventics asortimentu – laukiame Jūsų „Parodoje ant ratų“. Sunkvežimis, su pneumatikos ekspozicija viduje, apsilankys didžiausiuose Lietuvos miestuose: Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje gegužės 21 – 23 dienomis. Ekspozicija apima visas Aventics produktų grupes, o ko nerasime ekspozicijoje – papasakosime mes.

Nuolat greitėjant gyvenimo tempui, spartėjant gamybai, didėjant gamybos apimtims, turi tobulėti ir įrengimai bei gamybos procesai, paprastėti įrengimų eksploatacija ir valdymas. Kompanija Aventics supranta įmonių poreikius ir ne tik siūlo sprendimus kylančioms gamybos problemoms, bet ir kuria naujas technologijas, siūlančias sprendimą dar iki problemos atsiradimo. Naujausi trendai – daiktų internetas, automatizuoti procesai bei itin aukšti saugumo ir higienos reikalavimai. Aventics pasakytų – it‘s that easy („tai – paprasta“).

„Parodoje ant ratų“ pasirinkome dvi naujovių kryptis: daiktų internetą bei saugumą. Tad ne tik apžvelgsime platų Aventics pneumatikos asortimentą, bet ir aptarsime galimybes pneumatikos monitoringo srityje, saugumo standartų taikymą pneumatikoje, analogų rinkoje neturintį – cilindrų galinių pozicijų amortizavimo prietaisą.

Paroda ant ratų vyks:

FŪros fotoKlaipėdoje – gegužės 21 d. 10 val.

Klaipėdos LEZ teritorijoje, „Enter Cafe“ posėdžių salėje, Pramonės g. 8, Klaipėda;

Kaune – gegužės 22 d. 10 val.

Kauno LEZ teritorijoje, Inovacijų g. 3, Biruliškės, Kauno rajonas;

Vilniuje – gegužės 23 d. 10 val.,

Compensa koncertų salėje, Kernavės g. 84, Vilnius;

Rygoje – gegužės 24 d. 10 val., SIA „Techvitas“ biure, Daugavas g. 38, Marupe.

 

Renginio planas:

9:30 – 10:00 – registracija,

10:00 – renginio pradžia,

10:00 – 10:15 – TECHVITO naujienų pristatymas (Egidijus Mineikis, UAB “Techvitas” komercijos direktorius);

10:15 – 10:45 – Išmanusis pneumatikos monitoringas (SPM) (Egidijus Lukauskas, UAB “Techvitas” produktų vadovas);

10:45 – 11:15 – Mašinų saugumas - ISO 13849-1 Standard (Egidijus Lukauskas, UAB “Techvitas” produktų vadovas);

11:15 – 11:30 – Optimalus cilindrų pneumatinis dempferiavimas (Egidijus Lukauskas, UAB “Techvitas” produktų vadovas);

11:30 – 11:45 – kavos pertraukėlė;

11:45 – 12:45 – pneumatikos asortimento apžvalga Aventics sunkvežimyje;

13:00 – renginio pabaiga.

Maloniai prašome pranešti apie savo dalyvavimą el. paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   arba telefonu +370 655 56355. 

Laukiame Jūsų renginyje. 

Išmanusis pneumatikos monitoringas (SPM) teikia jums informaciją apie komponentų nusidėvėjimą, pneumatinės sistemos efektyvumą ir kt. Su išmanaus monitoringo pagalba išvengsite neplanuotų įrenginių gedimų ir gerokai sumažinsite veiklos kaštus. SPM pagalba nustatomas komponentų nusidėvėjimas, skaičiuojami perjungimų ciklai, nustatomi energijos nutekėjimai sistemose, sukuriamas optimalus suspausto oro balansas. SPM surenka informaciją iš serijiniu būdu valdomų vožtuvų sistemų ir sensorių, prijungtų naudojant integruotus I/O modulius. AVENTICS elektroninis modulis surenka ir įvertina gautus duomenis, o vartotojui pateikia trumpą informaciją apie sistemos statusą, siunčia įspėjimus apie perkrovas, aptiktus komponentų sutrikimus. Daugelis kitų gamintojų sprendimų tik surenka visus duomenis ir perduoda juos nefiltruotus. 

Daugiau informacijos apie pneumatikos monitoringą - https://www.aventics.com/en/industries-trends/trends-and-topics/smart-pneumatics/

Optimaliam pneumatinio cilindro galinių padėčių amortizacijos sureguliavimui siūlome patikimą naują elektroninį prietaisą CAT Tool (angl. „Cushioning Adjustment Tool“). Pritvirtinus  prie cilindro CAT įrankį ir jį įjungus, LED ekrane galite matyti visas funkcijas, o dempferiavimas gali būti atliktas itin tiksliai. Be to, papildoma AVENTICS programėlė grafiškai pateikia informaciją apie stūmoklio greitį bei amortizavimo charakteristikas. Jeigu iki šiol optimaliam pneumatinio cilindro galinių padėčių amortizacijos sureguliavimui reikėjo ne tik patirties ir supratimo, bet kartais ir kantrybės, tai dabar visa tai išsprendžiama paprasčiau, greičiau ir tiksliau su CAT įrankiu. Pakanka išmanaus telefono ir specialios programėlės!

CAT įrankio privalumai:

- Optimaliai sureguliuoti cilindrai padidina produktyvumą;

- Sumažinamos vibracijos ir svyravimai visoje sistemoje;

- Taupoma energija bei kaštai;

- Tikslūs nustatymai atliekami paprastai ir greitai;

- Išoriniai veiksniai neįtakoja reguliavimo tikslumo.

Daugiau informacijos apie CAT Tool - https://www.aventics.com/en/about-us/aventics-at-a-glance/press/press-detail-page/cylinder-cushioning-adjustment-made-easy-58/

 

Aventics Aventics 4 Aventics 3  
Aventics 5 Aventics 6 Aventics 2  
SST Voztuvu salos  CE  
       

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013