Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

SORTIMO – inovacijos Jūsų verslo efektyvumui ir mobilumui

4

Šiais metais UAB “Techvitas” savo klientams siūlo ne mažai naujovių gamybos procesų tobulinimo srityje. Norėdami padėti išvengti daugybės švaistymų organizuojant Jūsų verslo procesus, pristatome naują produktų liniją - įrankių ir įrangos laikymo sprendimus Jūsų transportui. Pristatome naujausią mūsų partnerį - vokiečių kompaniją "Sortimo International GmbH", kuri jau 45 metus vysto ir gamina:

·         pagal Jūsų poreikius pritaikytas lentynų sistemas komerciniams furgonams,

·         krovinių gabenimo ant transporto priemonės stogo sistemas,

·         įrankių ir detalių dėžes,

·         mobilias darbo vietas pramonės įmonėms, serviso tarnyboms, meistrų komandoms.

Visi produktai - www.sortimo.com

UAB “Techvitas” tapo autorizuotu SORTIMO partneriu, todėl savo klientams, ieškantiems našumo gerinimo sprendimų, siūlo mobilumą ir inovacijas iš Vokietijos.

LAIKO TAUPYMAS IR ERGONOMIKA.

Įrankiai ir kroviniai laikomi stalčiuose ir lentynose – tai produktyvus darbas, greitai randamos reikiamos detalės ir įrankiai, mažiau švaistomas laikas atvykus pas klientą, mažėja tikimybė pamiršti, pamesti darbo įrankius ar smulkias detales. Įmonės darbuotojams kuriama patogi ir patraukli darbo vieta.

LANKTUMAS.

SORTIMO sukurta sistema tinka visų tipų furgonams, keičiant furgoną, galima išimti ir pritaikyti lentynas naujoje vietoje. Modulinė sistema leidžia pritaikyti lentynas ir stalčius kiekvieno individualiems poreikiams.

ILGAAMŽIŠKUMAS IR KOKYBĖ.

Naudojamos ilgaamžės medžiagos: atsparus smūgiams ABS plastikas, itin lengvi aliuminio profiliai, sustiprintos kompozitinės medžiagos, antikorozinė danga. Pagaminta Vokietijoje.

SAUGUMAS.

Furgonų lentynų sistema patikrinta atliekant saugumo testus (crash test), naudojama ProSafe sistema reiškia, kad saugus bus tiek krovinys, tiek žmogus. Saugiai gabenami įrankiai tarnauja ilgiau.

PROFESIONALUS ĮVAIZDIS.

Komercinis furgonas yra įmonės vizitinė kortelė, todėl profesionali įranga parodo klientui, kad Jūsų įmonė siekia kokybės ir aukštų standartų.

 

! Klientams siūlome GLOBELYST lentynų sistemos furgonuose projektavimą ir montavimą pagal individualius poreikius.   ! Ten, kur darbo vieta yra mobili ir darbo įrankius tenka nešiotis – siūlome WorkMo sistemą, su kuria įrankiai bus lengvai nuvežti į reikiamą vietą.
3        9
 

 

  

! Taip pat itin aukštos kokybės ir plataus asortimento įrankių dėžes (bendra sistema su BOSCH įrankių dėžėmis).

 

! Sprendimas saugiam krovinių gabenimui – užlenkiamos lentynos FlexRack. Maksimaliai panaudojama erdvė, patogus siuntų išdėstymas, greitesnis kurjerio darbas, mažiau sugadintų siuntų.
5   7
6  

  

 
! Galimybė gabenti didesnių gabaritų krovinius ant stogo.    ! Mobilaus ofiso sprendimai
8    10

 

 

 

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013