Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

UAB „TECHVITAS“ – oficialus „RENOLD PLC“ importuotojas Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse

 

Be pavadinimo

2016-03-09

www.renold.com
Praėjusių metų pabaigoje UAB „Techvitas“ atnaujino bendradarbiavimą su įmonių grupe “Renold PLC” (Anglija), vienu garsiausiu prekiniu ženklu grandinių gamintojų pasaulyje, tapdama jos produktų ir paslaugų platintoju Baltijos regione, tuo užtikrindama platesnį “Renold” produktų prieinamumą, geresnį vartotojų aptarnavimą bei mažesnes kainas.

Įmonių grupė „Renold PLC“, įkurta 1879 m., yra viena didžiausių ir žinomiausių aukštos kokybės mechaninių pavarų – transmisinių ir konvejerinių grandinių, įvairaus tipo reduktorių bei movų - gamintojų pasaulyje. Šiandien RENOLD produktai gaminami 15-oje fabrikų 9-se šalyse ir platinami per prekybos partnerių tinklą daugiau nei 70 šalių. „Renold“ klientais yra tokios garsios kompanijos, kaip „Nestle“, „Miele“, „BASF“, „Bosch“, „Audi“, „BMW“, „Toyota“, “DaimlerChrysler“, „Pirelli“, „Procter & Gamble”, “Siemens”.

Praplėtęs produktų asortimentą “Renold” grandinėmis, UAB “Techvitas” tuo pačiu tapo oficialiu šio gamintojo produkcijos platintoju Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Grandinių vartotojai greitai pajus geresnio aptarnavimo naudą - visų pirma, grandines bus galima įsigyti tiesiai iš mūsų sandėlių, o sutrumpėjus tiekimo grandinei, pasijus ir mažesnės kainos. Be to, vartotojai galės naudotis ir technine konsultacija parenkant tinkamiausias grandines konkretiems pritaikymo atvejams.

„Renold“ grandinės atitinka ISO, DIN, GOST, europietiškojo (BS) ir amerikietiškojo (ANSI) standartų reikalavimus. Visa „Renold“ produkcija yra projektuojama ir gaminama atitinkamai su ISO 9001:2000 standarto reikalavimais.

Grandinės naudojamos plačiai praktiškai visose pramonės ir buities srityse – maisto ir pakavimo pramonėje, mašinų gamyboje ir aviacijoje, energetikoje, baldų ir medžio apdirbimo pramonėje, žemės ūkyje ir t.t. „Renold“ grandinės rinkoje yra laikomos vienomis iš geriausių pasaulyje, jos pasižymi aukščiausia kokybe, atsparumu ir ilgaamžiškumu; aukštos kokybės žaliavos, pažangios patentuotos technologijos leidžia pasiūlyti specializuotas grandines ypač sunkioms eksploatavimo sąlygoms, įvairiausioms temperatūroms ir agresyvioms aplinkoms.

Nuolat atnaujinamame „Renold“ tinklalapyje vartotojas gali patogiai ir nemokamai naudotis įmonės serveriuose laikoma informacija. Pavyzdžiui, interaktyvus katalogas padės greitai identifikuoti reikiamą produktą. Nemokamas, paprastas naudoti grandinių parinkimo įrankis „Renold Chain Selector“ parekomenduos labiausiai vartotojo kriterijus atitinkančius grandinių produktus. Grandinių katalogai, montavimo ir priežiūros instrukcijos yra lengvai prieinami ir gali būti parsisiunčiami akimirksniu nemokamai.

Jei planuojate įsigyti kokybiškų ir ilgaamžių grandinių, tai siūlome rinktis patikimo gamintojo „Renold“ produktus. Minimalūs gamybos terminai ir kainos daro šias grandines vienomis iš konkurentabiliausių rinkoje. „Techvito“ specialistai parinks Jums labiausiai tinkančius grandinių variantus, o užsakytos prekės bus jums pristatytos sutartu laiku ir Jūsų nurodytu adresu.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013