Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Egeryje vykusiose pneumobilių varžybose - „Lithuanian Spirit“ komanda susižėrė 4 apdovanojimus

Pneumobile 2017 00702017-05-12

Š.m. gegužės 4-6 dienomis, Vengrijoje, Egeryje, įvyko X-osios, kompanijos „Aventics“ pneumobilių varžybos. Jose, po vienerių metų pertraukos, vėl startavusi klaipėdiečių komanda „Lithuanian Spirit“ vėl buvo nepralenkiama savo sukurto pneumobilio dizainu. Iš viso komanda parvežė 4 apdovanojimus.
„Lithuanian Spirit“ – vienintelė komanda jau antrus metus Lietuvai atstovavusi šiose varžybose. Šiais metais komandą sudarė: KU universiteto studentai Dmitrij Serov (1-o kurso magistrantas, Gamybos inžinerijos studijų programa) ir Edgaras Jefimovas (2-o kurso bakalauras, Laivo inžinerijos studijų programa), Jūrų technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Inžinerijos katedros docentas – dr. Pranas Mažeika ir generalinio rėmėjo kompanijos UAB TECHVITAS atstovė - Anastasija Trofimova. 

Naujasis pneumobilis - antras KU universiteto komandos ir generalinio projekto rėmėjo UAB TECHVITAS bendras projektas, antrą kartą dalyvavęs varžybose po vienerių metų pertraukos. Varžybas kasmet, jau dešimtus metus iš eilės, organizuoja pneumatikos komponentų gamintojos, vokiečių kompanijos „Aventics“ Vengrijos filialas. Šis klaipėdiečių inžinerinis kūrinys – jau antra suspaustu oru varoma unikalaus dizaino mašina. Už dizaino unikalumą ir išskirtinumą klaipėdiečiai apdovanoti ir šiais metais. 

Šią savaitę iš rungtynių grįžusi komanda parvežė 4 apdovanojimus. „Lithuanian Spirit“ komanda:
- apdovanota specialiu Egerio miesto mero vardo prizu už „Išradingiausią dizainą“
- nominuota kategorijos „Geriausia pakaba“ laimėtoja
- nominacijoje „Konstrukcija“ užėmė antrą vietą
- nominacijoje „Projekto administravimas“ – pirma vieta

Trečiadienį paskelbtuose rezultatuose paaiškėjo, jog mūsų komanda užėmė tokias vietas:
Toliausiai nuvažiuotos distancijos (Long Distance) rungtyje užėmė - 4-ą vietą;
Slalome (Arcade Race) – 9-ą vietą;
„Drago“ rungtyje – 13-ą vietą pagal greitį, o 16-ą vietą pagal laiką.

Iš viso šiemet varžybose dalyvavo 59 komandos.

Idėją konstruoti suspaustu oru varomą transporto priemonę ir dalyvauti varžybose inicijavo ir kiekvienais metais remia kompanija TECHVITAS. Varžybos skirtos tik studentams. Pagrindinės užduotys: patiems studentams (su dėstytojo (-ų) pagalba) sukurti, suprojektuoti ir pagaminti suspaustu oru varomą transporto priemonę.

Daugiau informacijos:

Simona Jatulienė
UAB TECHVITAS marketingo vadybininkė
+370 655 49955 | Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

KONTAKTI

LATVIJA

TECHVITAS, SIA
38 Daugavas Street, Marupe,
Marupes nov., LV-2167
+371 27 530 003,
+371 29 847 378
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

TechVitas © 2013