Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Kaune ir Rygoje vyko vakuuminių sistemų prezentacija

Piab prez.12015-04-01

2015 m. kovo 24 d. Kaune, o kovo 25 d. Rygoje vyko UAB „Techvitas“ partnerės – kompanijos PIAB AB (Švedija) pristatymas. Džiaugiamės išaugusiu Jūsų susidomėjimu bei gausiu dalyvavimu renginyje. Renginio metu UAB „Techvitas“ darbuotojas, automatikos produktų vadovas Donatas Srėbalius susirinkusiesiems pristatė kompaniją PIAB bei pateikė šiek tiek teorijos apie vakuumo susidarymą bei vakuumo sistemų veikimo principus. PIAB AB darbuotojai - automatikos inžinierius Filip Zydek ir vakuuminio transporto inžinierius Tadeusz Fobke - išsamiai papasakojo apie vakuuminės įrangos pritaikymą gamybinėse įmonėse, pranašumą prieš konkurentus, sprendimus, garantuojančius energijos suvartojimo efektyvumą.

Piab prez6Renginio metu buvo ne tik pateikiama teorinė informacija apie vakuumo produktus, bet ir pademonstruotas vakuumo siurbtukų, siurblių ir vakuuminio transporto veikimas. Renginio dalyviai galėjo patys išbandyti siurbtukus, išardyti siurblį ir pažiūrėti jo komplektaciją, užduoti dominančius klausimus bei gauti kompetetingą konsultaciją. 

Prezentacijoje apsilankiusiems asmenims bus išsiųsti sertifikatai, pažymintys žinių įgijimo faktą.

Piab prez2Dėkojame visiems apsilankiusiems renginyje. Tikime, kad pateikta informacija buvo įdomi ir bus naudinga Jūsų darbe. Kviečiame apsilankyti ir kitose mūsų partnerių prezentacijose. Artimiausia jų – ELESA+Ganter ir Rosta prezentacija 2015 m. birželio 2 d. Kaune ir Rosta prezentacija 2015 m. birželio 3 d. Rygoje. Detalesnę informaciją pateiksime mūsų internetiniame puslapyje kiek vėliau – sekite naujienas.

Negalėję sudalyvauti prezentacijoj, bet turintys klausimų, problemų, norintys, kad mūsų darbuotojai apsilankytų Jūsų įmonėj – susisiekite su mumis centrinio ofiso kontaktais arba kreipkitės tiesiai į Jūsų regioną aptarnaujančius vadybininkus. Kontaktai pateikti kontaktų skiltyje. 

Kaip jau esame pabrėžę, kompanija PIAB yra pasaulinė lyderė vakuuminių sistemų srityje, gaminanti itin aukštos kokybės vakuuminius sprendimus, pelniusi daugelio didžiausių pasaulio gamintojų pasitikėjimą, projektuojanti naujoviškus vakuuminius sprendimus, garantuojančius efektyvesnį energijos vartojimą, didinančius produktyvumą bei gerinančius darbo aplinką vakuuminių sistemų naudotojams visame pasaulyje.

Šiek tiek istorijos:

Piab įmonė buvo įkurta 1951 metais.  Piab bendrovė gavo savo pavadinimą nuo pirmojo produkto, kuris buvo skirtas dizaineriams, projektuotojams. pi(= 3.14) ab(= Ltd.)

Nuo to laiko ...

Piab įmonė yra sukūrusi daug novatoriškų produktų, skirtų pramonei: vakuuminiai siurbtukai, vakuuminiai siurbliai, vakuuminis transportas, automatizavimo priedai.

Piab lieka įsipareigojusi ir toliau išlaikyti lyderio poziciją vakuumo technologijose.

Piab misija:

Piab misija yra didinti produktyvumą pramonės klientams ir teikti geriausius energijos taupymo sprendimus, naudojant mūsų pažangiausias technologijas visame pasaulyje.

Piab pramonės šakos

 

 

 

 

TechVitas © 2013