Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

SICK prezentacija Kaune

SICK logoDžiaugiamės ir vėl galėdami Jus paviesti į susitikimą su mūsų partnere - kompanija SICK AG (Vokietija), kuri yra viena iš pirmaujančių automatikos sprendimų gamintojų pasaulyje. Šio susitikimo metu trumpai pristatysime kompaniją SICK, apžvelgsime produkciją, o svečiai iš Lenkijos (SICK Poland) detaliau papasakos apie  foto-elektroninius jutiklius, skysčio daviklius, saugumo sprendimus.

Susitikimas vyks š.m. spalio 6 d. restorano "Siesta" konferencijų salėje. 

Kompanija SICK yra neabejotina technologijų lyderė fabrikų, logistikos bei kitų procesų automatizavime. Kitaip tariant, kompanija gamina labai platų spektrą įvairaus tipo jutiklių, kurie naudojami srityse nuo pramonės įrengimų procesų stebėjimo, apsauginių zonų ir vaizdo atpažinimo iki oro sąlygų matavimo. SICK pramonidiai jutikliai (sensoriai) bei kiti taikomieji sprendimai padeda sukurti pagrindą patikimai ir veiksmingai procesų kontrolei, apsaugoti žmones nuo nelaimingų atsitikimų bei išvengti žalos aplinkai. SICK asortimentas: foto-elektriniai, indukciniai, talpuminiai, magnetiniai cilindriniai davikliai, identifikavimo (barkodų) sensoriai,aptikimo ir nuotolio nustatymo lazeriniai sensoriai, skysčių, sėgio, srauto ir temperatūros jutikliai, variklių enkoderiai, optiniai-elektroniniai saugumo įrenginiai, saugumo sensoriai, saugumo relės, sistemos, įrašymo (registravimo-aptikimo) sensoriai, per atstumą veikiantys davikliai (bevielis ryšys), automatinės šviesos plokštės, vaizdo atpažinimo kameros ir kt.

Įmonė dirba jau beveik 70 metų (įmonė įkurta1946 m.) ir šiandien turi daugiau kaip 50 dukterinių įmonių visame pasaulyje, o darbuotojų skaičius nuolat auga - 2014 metais SICK turėjo 7000 darbuotojų visame pasaulyje. Tai rodo, jog kompanija nesiruošia apleisti savo kaip lyderės pozicijų bei savo klientų.

Daugiau informacijos apie gamintoją ir produktus rasite SICK elektroninėje svetainėje www.sick.com.

Darbotvarkė:

1. Trumpas UAB „Techvitas“ pristymas. Pranešėjas – UAB „Techvitas“ direktorius Renatas Petronis. 

2. Trumpas kompanijos SICK AB pristatymas. Pranešėjas – UAB „Techvitas“ automatikos produktų vadovas Donatas Srėbalius. 

3. Foto-elektroniniai bei atstumo jutikliai. Pranešėjas – p. Pawel Wiącek, SICK Poland. Pranešimas anglų kalba. 

4. Skysčio davikliai: temperatūros, lygio, birių medžiagų sensoriai. Pranešėjas – p. Grzegorz Karwowski, SICK Poland. Pranešimas anglų kalba.

5. Saugumo sprendimai: užuolaidos, skaitytuvai, programinė aparatinė įrangą Flexi Soft. Pranešėjas – p. Adam Tupacz, SICK Poland. Pranešimas anglų kalba.

Jei turite klausimų į kuriuos norite, kad atsakytų automatikos specialistai, galie juos atsiųsti iš anksto el. paštu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  . Tai padės mums pateikti kuo išsamesnę informaciją Jums rūpimais klausimais. 

Laukiame Jūsų 2015 m. spalio 6 d. 10 val. restorano "Siesta" konferencijų salėje, adresu Pakrantės g. 4, Vareikojų km., Kauno raj. Numatoma renginio trukmė - iki 14 val. 

Apie dalyvavimą maloniai prašome informuoti el. paštu   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  arba telefonu +370 655 56355 iki š. m. rugsėjo 29 d.

TechVitas © 2013