Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Dėkojame apsilankiusiems mūsų renginiuose

FuraŠių metų lapkritis buvo ypač gausus renginių: 24 d. Kaune vyko UAB „Techvitas“ partnerės – kompanijos Bosch Rexroth (Vokietija) pristatymas, o 26 – 28 dienomis savo klientų laukėme tarptautinėje parodoje TechIndustry 2015 Rygoje.

Džiaugiamės išaugusiu Jūsų susidomėjimu bei gausiu dalyvavimu mūsų renginiuose.  Norime padėkoti visiems apsilankiusiems. Jūsų dalyvavimas bei noras bendradarbiauti mums labai svarbus.  

 Bosch Rexroth prezentacija Kaune išsiskyrė netipišku pateikimu: svečias Bosch Rexroth atstovas iš Ukrainos, dipl. inžinierius dr. Andriy Alisov pristatė darbines Bosch Rexroth programas (Linear Motion Designer LF-MGE, Rexroth IndraSize, Mtpro), o UAB „Techvitas“ darbuotojas, dipl. inžinierius Egidijus Lukauskas pristatė didžiulę linijinių sistemų ekspoziciją vilkike.

Kaip ir kitose, jau tradicija tapusiose prezentacijose, dalyvavo visi UAB „Techvitas“ produktų vadovai, kuruojantys vakuumo, pneumatikos, robotikos, mechanikos produktų grupes.  Prezentacijos lankytojai buvo konsultuojami visais aktualiais klausimais.

Parodoje TechIndustry2015 pristatėme vakuuminių sistemų gamintoją PIAB (Švedija), antivibracinių sistemų gamintoją Rosta (Šveicarija), smūgio slopinimo sistemas iš ACE (Vokietija), automatikos sprendimus iš SICK (Vokietija), linijines Rollon (Italija) sistemas, Linak (Danija) aktuatorius, pneumatikos gamintoją Aventics (Vokietija) bei daugiatechnologines CNC stakles su Bosch Rexroth (Vokietija) elementais, kuriose demonstruotas automatizuotas frezavimas. Prie parodų rūmų lankytojus pasitiko ir Bosch Rexroth vilkikas su atskira linijinių sistemų ekspozicija.

Šiais metais lankytojams pristatėme ir specifinę jūrinės technikos sritį – SKF Marine (Olandija) bei Aventics Marine (Vokietija).

Tikime, jog renginiuose pateikta informacija buvo įdomi ir bus naudinga Jūsų darbe.  Lauksime Jūsų ir kituose mūsų renginiuose. Artimiausiu metu paskelbsime 2016-ųjų metų renginių planą. Pageidaujantys gauti informaciją apie renginius elektroniniu paštu, rašykite Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

1 2
3 4
5  6
7
8
11 12
15  16

TechVitas © 2013