Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

„Techvitas“ kviečia susipažinti – svečiuose „SIEMENS“

El. parašo baneris

2016-03-04 

Šių metų balandžio 5 d.  įmonė „Techvitas“ organizuoja naujos partnerės, Vokietijos įmonės – „SIEMENS“  pristatymo renginį.

Renginio dalyviai turės galimybę daugiau sužinoti apie pasaulinį gamintoją „SIEMENS“ ir jo gaminamą produkciją. Išsamiau numatoma pristatyti svėrimo sistemas ir jų valdymą. Šią temą pristatys svečias iš Vokietijos, kompanijos „SIEMENS“ atstovas, svėrimo produktų ir sprendimų specialistas – p. Thomas Pfuetzenreuter.
Be svėrimo sistemų, susitikime plačiau bus pristatomos pavarų sistemos ir movos.

 

Laukiamas dar vienas renginį papildysiantis svečias – įmonės „SKF“ atstovas. Jis daugiau informacijos pateiks apie visai neseniai atsiradusią UAB „TECHVITAS“ asortimente siūlomą naujieną – automatines tepimo sistemas ir su jomis susijusį paslaugų kompleksą.

UAB „Techvitas“ organizuojamas kompanijos „SIEMENS“ pristatymo renginys vyks šių metų balandžio 5d., Kauno rajone, restorane „Siesta“.

Kad renginys kiekvienam dalyviui suteiktų ne tik teorinę naudą, skirsime laiko Jūsų problemų analizei ir jų sprendimo būdų aptarimui. Renginio metu galėsite užduoti klausimus apie elektromechaninių gedimų problemas, su kuriomis savo veikloje susiduriate kiekvieną dieną, naudojant „SIEMENS“ produkciją. O mes pasistengsime Jums pateikti kuo daugiau naudingos informacijos.

O, kad renginyje gautumėte produktyvią informaciją į jums rūpimus klausimus, problemas galite atsiųsti iš anksto. Maloniai prašome jas pateikti elektroniniu paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

RENGINIO PROGRAMA

  • Trumpas UAB „Techvitas“ pristatymas. Pranešėjas - UAB „Techvitas“ direktorius Renatas Petronis.
  • Gamintojo „SIEMENS“ pristatymas. Pranešėjas - Siemens Osakeyhtio Lietuvos filialo produktų grupės vadovas Sergejus Gaižauskas. 
  • Apie „SIEMENS technologinių procesų parametrų matavimo prietaisų apžvalgą“ ir 
  •  „Lygio matavimą. Statinio bei dinaminio svėrimo sprendimus. SIWAREX, SIEMENS Milltronics“  - pristatys SIEMENS atstovas Darius Zajauskas bei svečias iš Vokietijos – lygio ir svėrimo  specialistas p. Thomas Pfuetzenreuter.
  • „Motoreduktoriai ir reduktorių parinkimo programa x.Cat ir Siemens movos“. Pranešėjas - pranešėjas SIEMENS produkto vadovas Lietuvoje - Sergejus Gaižauskas.
  • „Automatinės tepimo sistemos“. Pranešėjas - SKF įmonės produkto vadybininkas Remigijus Liupšys.
  • Elektromechaninių problemų sprendimo būdai.

Jūsų laukiame 2016 m. balandžio 5d. 10 val. Kauno rajone, restorano „Siesta“  konferencijų salėje, adresu Pakrantės g. 4, Vareikojų km., Kauno raj. Numatoma renginio trukmė - iki 14 val.

Apie dalyvavimą renginyje prašome iš anksto informuoti el. paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. arba telefonu +370 655 49955 iki š. m. kovo 29 d.

Trumpai norime priminti, jog „SIEMENS“ – tai Vokietijos įmonė, savo veiklą pasaulyje vystanti jau 160 metų.

Drąsiai galima teigti, jog „SIEMENS“ - įtakingiausias pasaulyje gamintojas, didžiausią dėmesį skiriantis elektrifikavimo, automatizavimo ir skaitmeninimo srityse. Kaip gamintojas iš energiją taupančių išteklių ir taikantis taupymo technologijas, „SIEMENS“ yra pirmaujantis elektros energijos gamybos ir perdavimo, o taip pat medicininės diagnozės sistemų  tiekėjas. Kompanija pirmauja infrastruktūros ir pramonės sprendimų srityje. Praėjusių metų rudenį, įmonė skaičiavo apie 348 darbuotojų daugiau nei 200 šalių, per metus generuoja 75.6 mlrd. EUR pajamas.

Pagrindinis visus šiuos veiklos metus kompanijai sėkmę lemiantis veiksnys – inovatyvumas. Per metus „SIEMENS“ mokslininkai padaro apie 7700 naujų išradimų. Kadangi šiai kompanijai priklauso pagrindiniai patentai, drąsiai galima teigti,  jog tai - jau sukurtų ir dar kuriamų technologijų lyderiai.

Daugiau informacijos apie gamintoją ir produktus rasite SIEMENS internetinėje svetainėje www.siemens.com.

 

TechVitas © 2013