Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

„Techvitas“ kviečia susitikti parodoje pramonei – „Techindustry2016“

tech-industry-2016-logo1

2016-11-02

Jau ketvirtus metus iš eilės kompanija „Techvitas“, visus besidominčius naujausiomis idėjomis ir inovatyviais sprendimais pramonei, kviečia pasilankyti tarptautinėje parodoje „Techindustry2016“. Kaip įprastai paroda vyks Latvijos sostinėje Rygoje.

„Techvitas“ kviečia visus aplankyti kompanijos stendą, kuris šiemet išsiskirs savo ne tik pristatomų produktų įvairove, bet ir atstovaujamų gamintojų gausa. Tradiciškai jau ketvirtus metus iš eilės į parodą sukviečianti gausų būrį savo lankytojų, ir šiemet kompanija visų laukia 1-oje salėje, L11-ame stende.


„Techindustry2016“ paroda duris lankytojams atvers šių metų gruodžio 1-ąją. Paroda vyks tris dienas. Su jau tarptautine tapusia mūsų įmone „Techvitas“, parodoje šiemet dalyvaus ir stambiausia Turkijos motoreduktorių gamintoja, kompanija PGR.


Didžiausiame metų renginyje Baltijos šalyse - „Techindustry2016“, skirtame pramonei, kasmet dalyvauja daugelis mechanikos inžinerijos ir metalo apdirbimo pramonės atstovų. Renginyje gausu dalyvių ne tik iš Baltijos šalių, bet ir iš visos Europos bei Skandinavijos šalių.


Renginyje didelė pristatomos įrangos, medžiagų ir technologijų įvairovė. Kasmet parodoje dalyvauja daug įmonių, eksponuojančių pažangias metalo apdirbimo bei pramoninės įrangos technologijas bei jų veikimą, mechaninės inžinerijos įrangą ir medžiagas, oro srauto ir vandens technologijas, metalo pramonės apdirbimo produktus, automatizavimo ir valdymo sistemas, hidraulinę įrangą, elektrinius įrankius.


Dėl NEMOKAMŲ bilietų galite kreiptis el.p. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. arba telefonu + 370 655 49955.


Tad visų jūsų mielai laukiame jau š. m. gruodžio 1-3 dienomis, Kipsala tarptautinio parodų centro 1-ojoje salėje, mūsų kompanijos L11 stende, adresu Kipsalos g. 8, Ryga.


Daugiau informacijos apie parodą: http://www.techindustry.lv/index.php/en

 

TechVitas © 2013