Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

„Piab grupei“ dabar priklauso Vaculex ir Kenos kompanijos

piab logo 600-600x217

2017 03 01 

Praėjusiais metais švedų kompanija „Piab“ nupirko dvi pasaulinėje rinkoje gerai žinomas kompanijas - „Vaculex“ ir „Kenos“. „Piab“ – švedų kompanija, daugiau kaip 60 metų gamina inovatyvius pramoninius įrengimus, kurių veikimas pagrįstas vakuumo technologijomis, padedančiomis tausoti energiją ir optimizuoti darbo efektyvumą.

Dar 2016-ų metų liepos mėnesį įvykęs pirmasis italų kompanijos Kenos pirkimas nebuvo paskutinis „Piab“ plėtros etapas. Praėjusių metų pabaigoje, prieš Kalėdas, „Piab“ nupirko ir prie „Piab grupės“ prijungė dar vieną gamintoją – švedų kompaniją „Vaculex“.
Po ilgų svarstymų apie savo veiklos ir asortimento plėtrą, kompanija nusprendė nekurti naujų gamybos sektorių įmonės viduje, o nupirkti gerai žinomus gamintojus, gamyboje naudojančius panašias technologijas ir taip rinkai siūlyti papildyto asortimento produktų paketus.

Pokyčius lėmė išaugęs poreikis

Tokius strateginius pokyčius lėmė išaugęs klientų poreikis pirkti ne vien tik pavienius produktus, bet įrengimų sistemas, kurių veikimą lemia inovatyviausi vakuumo technologijų sprendimai.
Švedų kompanija „Piab“ kuria naujausius vakuuminius sprendimus, kurie padeda pagerinti energijos efektyvumą, produktyvumą ir darbo aplinką vakuuminių įrenginių naudotojams visame pasaulyje. Būdama daugelio didžiausių pasaulio gamintojų patikimu partneriu, „Piab“ kuria ir gamina įvairius vakuuminius siurblius, vakuuminius priedus, įvairius vakuuminius konvejerius, taip pat turi didelį siurbtukų, pritaikytų automatizuotam medžiagų kėlimui pačiose įvairiausiuose pramoninės automatikos procesuose, pasirinkimą.

Išaugus klientų poreikiams, „Piab“ nusprendė dar labiau išplėsti savo produktų gamą ir rinkai siūlyti gerokai papildyto asortimento produktų krepšelį. Kompanija naudoja naujausias technologijas ir inovacijas tokių produktų gamyboje kaip vakuuminiai siurbliai, vakuuminiai konvejeriai, vakuuminiai ežektoriai, įvairūs siurbtukai.
Piab daug dėmesio skiria mažai energijos naudojančių, minimalų neigiamą poveikį aplinkai turinčių, automatizavimo procesų našumą maksimaliai didinančių produktų ir sprendimų kūrimui.
Nuo šiol „Piab“ produktus papildys Vaculex gaminamos kėlimo sistemos, kurių veikimas pagrįstas vakuumo technologija. „Kenos“ gamintojas produktų sąrašą papildys „kempinės“ tipo vakuuminiais griebtuvais.

„Piab grupės“ perspektyvos

Abi nupirktos kompanijos, žinomumu nenusileidžiančios „Piab“. Tai gamybos įmonės, kurių veikla grindžiama naujausiomis technologijomis ir inovacijomis. Rinkoje jos vertinamos už patikimumą ir įvardijamos kaip aukštos kokybės produktų gamintojos.

Visas tris kompanijas – „Piab“, „Kenos“ ir „Vaculex“ - vienija esminis bruožas – gamyboje naudojama vakuumo technologija. Nors kompanija „Piab“ jau ir dabar turi 13 prekybos atstovybių ir daugiau nei 900 partnerių visame pasaulyje, yra siekiama dar didesnės plėtros.
Susijungusios į grupę kompanijos sujungė ne tik bendrą patirtį ir plačiai išsidėsčiusį pasaulinį atstovybių tinklą. Jos sieks išplėsti bendrai sukurtų produktų asortimentą, taip tapdamos dar stipresniu partneriu klientams visame pasaulyje, siūlančiu aukšto technologinio lygio produktų paketus. Nuo šiol „Piab“ rinkoje, pagal gaminamų produktų asortimentą, lygiavertis konkurentas tokiai vokiečių kompanijai kaip „Schmalz“ GmbH.

kenos-vaculex-logos

Simona Jatulienė
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
mob. +370 655 49955

Naudoti šaltiniai: https://www.piab.com/en-US/blog/piab-is-really-growing/

TechVitas © 2013