Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

NIKO pakabinamų konvejerių sistemos – universalus ir ekonomiškas sprendimas kroviniams iki 2000 kg

22017-03-28

Neatskiriama kiekvieno gamybos proceso dalis – technologiškai pažangi pramonės įranga.

Tam, kad ji tarnautų ilgai ir teiktų maksimalią naudą, labai svarbi pramonės įrengimų kokybė ir pritaikomumas prie dažniausiai skirtingų ir savitų poreikių. Vienas iš pagrindinių įrengimų daugelyje pramonės šakų – konvejeris. Pramonėje, kur transportuojamų krovinių masė siekia iki 2000 kg, gamintojas „NIKO“ siūlo ekonomiškus ir lanksčius konvejerinių sistemų sprendimus.

Priklausomai nuo poreikio, užsakovams siūlomi įvairios paskirties rankinio perstūmimo, daliniai mechanizuoti ar pilnai automatizuoti pakabinami konvejeriai. NIKO komponentų paprasta, gerai apgalvota modulinė konstrukcija leidžia lengvai ir greitai sumontuoti norimos formos bėgių kontūrą, pagal poreikį jį išplėsti ar perkelti į kitą vietą. Transportuojamam kroviniui perstumti pakanka jėgos, kuri sudaro tik 1-4 proc. jo masės.

Naudojimui agresyvios aplinkos sąlygomis siūlome konvejerius iš nerūdijančio 304 ir 316 markių plieno. Tvirtai suprojektuoti komponentai ir aukšti gamybos standartai garantuoja ilgaamžiškumą konvejerių, kuriems reikalinga minimali techninė priežiūra. 

NIKO produktų asortimente yra viskas, kas skirta slankioms pakabinamoms sistemoms: slankiojančių durų sistemos, pakabinamos konvejerinės sistemos, laidų pakabinimo sistemos, kritimą stabdančios sistemos ir pramoniniai lengvieji kranai.

Pagrindinės šių konvejerinių sistemų savybės:

1. 6 skirtingi profiliai ir daugiau kaip 1000 komponentų, ieškant tinkamiausio sprendimo už geriausią kainą.
2. Dėka modulinės konstrukcijos paprasta projektuoti ir lengva montuoti, reikalingas minimalus patalpų plotas.
3. Galimybė per minimalų laiką transformuoti rankinius konvejerius į mechanizuotus.
4. Galima auksinės ir sidabrinės spalvos plieninių komponentų apdaila. Nerūdijančio plieno komponentai gaminami pagal užsakymą.
5. Motorizuoti keltuvai sumažina produktų apgadinimą ir galimas darbuotojų traumas.
6. Uždaro profilio, dulkėms neprieinami bėgiai bei neaptarnaujami guoliai garantuoja slankiojančių sistemų ilgaamžiškumą.
7. Siekiant rasti geriausią sprendimą, kiekvienai iškilusiai problemai teikiamos inžinerinės konsultacijos.

„NIKO“ konvejeriai plačiai naudojami dažyklose, sandėliuose, maisto ir tekstilės pramonėje, padangų restauravime, gaminių surinkime.

1 2
TechVitas © 2013