Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

TECHVITO tiekėjų gretose - amerikiečių gamintojas Accuride

Accuride Logo High Resolution

2017-03-28

Praėjusiais metais įmonė TECHVITAS papildė amerikiečių kompanijos Accuride atstovų tinklą. TECHVITAS UAB išskirtinėmis teisėmis atstovauja kompaniją Accuride ir gali parduoti jos gaminamus produktus Ukrainoje, Baltarusijoje ir Baltijos šalyse.

Kompanija, daugelį metų žinoma kaip pasaulinė teleskopinių bėgelių gamybos lyderė, klientams siūlo galutinai išbaigtus (angl. end-to-end) produktus. Šio gamintojo produktų kūrimo galimybės pagrįstos išskirtinėms kompetencijomis, o gamyboje naudojami naujausi įrengimai.

Kalifornijoje įkurta kompanija yra išplėtusi savo gamybos plotus ir kituose kontinentuose. Jos produkcija gaminama Vokietijoje, Meksikoje, Kinijoje ir Japonijoje.

Turėdama plačiausią ir pilną produkcijos asortimentą ši kompanija visada buvo ir yra lyderiaujanti teleskopinių bėgelių projektuotoja ir gamintoja pasaulyje nuo 1962 m.

Produkcija atitinka pasaulinius standartus

Integruoti Accuride produktai užtikrina sklandų komponentų judėjimą, prisideda prie optimalaus erdvės panaudojimo, užtikrina efektyvų saugojimą, lengvą prieigą remonto metu ir techninę priežiūrą.
Visi Accuride produktai yra sertifikuoti ir atitinka IS09001:200 standartą; Vokietijoje esanti įranga atitinka Aplinkos apsaugos standartus ir yra sertifikuota ISO14001:2004 standartu.

Tradiciškai manoma, jog bėgeliai gali būti naudojami tik spintose ar virtuvėse. Accuride gaminami bėgeliai, dar kitaip vadinami stalčių ir spintų bėgeliai, gali būti panaudojami neįtikėtinose aplikacijose daugelyje rinkos sektorių. Atidžiau apsižvalgius, galima pamatyti, kad jie pritaikomi milijonuose aplikacijų, kaip, pavyzdžiui, gaisrinėse, orkaitėse, serverių stovuose, bankomatuose, medicinos vežimėliuose, pramoninėse mašinose ir automobilių interjeruose. Tad jų taikymo galimybės yra milžiniškos.

TECHVITO asortimente – visi produktai

90 procentų Accuride produktų, kuriuos savo klientams parduoda TECHVITAS, yra gaminami Vokietijos gamykloje.
Techvito klientai gali rinktis iš viso Accuride produktų asortimento. Techvitas savo klientams gali pasiūlyti tokius Accuride gaminius kaip:

 • Bėgeliai lengvoms apkrovoms (apkrova iki 50 kg)
 • Bėgeliai sunkioms apkrovoms (apkrova 100 kg+)
 • Bėgeliai vidutinėms apkrovoms
 • Linijinio judėjimo bėgeliai
 • Vietą taupantys linijiniai sprendimai
 • Bėgeliai su elektroninio rakinimo sistema
 • Bėgeliai su svirtimi
 • Montavimo rinkiniai ir priedai
 • Kaupimo rinkmenos
 • Informacinių laikmenų įranga
 • Bėgeliai klaviatūrai
 • Bėgeliai skirti kompiuterinės technikos biuro ar darbo balduose ergonominiams montavimo sprendimams (ypač aktualūs klaviatūroms su rankos padėties valdymu)
 • Procesoriaus laikikliai

Klientams visame pasaulyje - Quick Ship Programme

Kompanija Accuride savo klientams yra sukūrusi labai sėkmingą „Palaikomų sandėlio pozicijų skubaus išsiuntimo programą“ (angl. Quick Ship Programme). Skubus pristatymas apima labai platų bėgelių ir papildomų produktų asortimentą, kurie yra prieinami per plačiai išsidėsčiusį pasaulinį Accuride produktų pardavėjų ir prekybos atstovų tinklą.

TECHVITAS kaip prekybos partneris, glaudžiai bendradarbiaudamas su Accuride kompanijoje dirbančiais projektuotojais ir inžinieriais, gali kvalifikuotai patarti ir padėti išsirinkti bėgelių sprendimus, geriausiai tinkančius konkrečiai aplikacijai ir ergonominiai bėgelio integracijai kliento produktuose.

Apie kompaniją

Accuride veiklos istorija prasidėjo Kalifornijoje. Kompanija veiklą pradėjo kaip maža įrankių - aukščiausios kokybės teleskopinių juostinių bėgelių ir kopijavimo mašinų – gamintoja. Jos įkūrėjas Fred Jordan, išsigryninęs konkrečių produktų poreikį rinkoje greitai išplėtė savo gamybos plotus.

Pirmiausiai bendrovė atkreipė dėmesį į medinių baldų rinką ir ėmė sparčiai plėtoti spintų bėgelių su orui pralaidžiais skirtukais, skirtais absorbuoti drėgmės nuokrypius medienos produktuose, asortimentą.
Vėliau Accuride sukūrė mechanizmus pirmiesiems stumdomiems porankiams mašinose.

Įdomūs faktai apie įmonę trumpai:

- Po 50 veiklos metų, Accuride vis dar priklauso privačiai nuosavybei.
- Accuride buvo pirmasis JAV įkurtas bėgelių gamintojas, kuriam suteiktas ISO 9000 sertifikatas.
- Visame pasaulyje kompanijos gamybiniai plotai sudaro apie 93 tūkst. kvadratinių metrų.
- Accuride yra daugiausiai gamybinių medžiagų per metus sunaudojanti kompanija visame pasaulyje (apie 7 mln. kv. metrų).
- Per metus Accuride superka apie 46 mln. kilogramų plieno.

0115RS 0522 1321
3832DO 3832HDSC 1 7957
CBERGO-TRAY200 EGCPUH-004 EGCPUH-005

 

TechVitas © 2013