Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Hanoverio parodoje - gausu mūsų tiekėjų ir partnerių

hannovermesse-logo2017-04-24

Vokietijoje šiandien atidaryta kasmetinė industrijos paroda "HANNOVER MESSE 2017". 
Pagrindinė "HANNOVER MESSE 2017" tema šiemet: "Integruota pramonė - vertės kūrimui".
Paroda vyks balandžio 24-28 dienomis, Hanoveryje, Vokietijoje. Parodos metu vyks plataus spektro forumai, konferencijos ir specialūs renginiai. 

Parodos organizatoriai deklaruoja, jog tinklinės pramonės amžius prasidėjo HANNOVERIO PARODOSE. Energijos sistema per tą laiką tapo valdoma skaitmeniniu būdu, o moderniausios 4.0 - osios pramonės technologijos jau pasirodė rinkoje. Todėl tadiciškai HANOVERIO PARODA toliau šią plėtrą tęsia ir šiemet, pristatydama rekordinį skaičių pritaikymo pavyzdžių. 

 "HANOVERIO PARODA 2017" kviečia visus besidominčius aplankyti gausybę įvairiausių renginių, pritaikytų dalyvių poreikiams. Informaciniai renginiai skirti lankytojams, siekiantiems gauti vertingos informacijos ne tik apie pagrindinę temą, bet ir apie kitus skirtingus sektorius, plėtoti ir apsikeisti žiniomis. Čia, pasaulinio lygio pramonės parodoje, renginių gausa siekiama, kad kiekvienas dalyvis būtų garantuotas, jog gaus ekspertų know-how lygio žinias, vėliau kursiančias pridėtinę vertę kasdieniame versle. 

Šioje parodoje dalyvauja ir gausus TECHVITO tiekėjų būrys.

Hanoveryje galima aplankyti tokių gamintojų kaip Aventics, Bosch Rexroth, Ammeraal Beltech, KUKA, SICK, SIKO, SIEMENS, ELESA, ACE, LINAK stendus, kurių prekybos partneris arba atstovas yra bendrovė TECHVITAS.

"HANOVERIO PARODOJE 2017" savo stendą turi ir lankytojų iš viso pasaulio laukia TECHVITO  partneris - Klaipėdos universitetas.

Daugiau apie parodą 

 

Simona Jatulienė
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+
370 655 49955

TechVitas © 2013