Esame nepakeičiami, nes nuolat keičiamės!

Naujasis HD higieninis dizainas pramoninei furnitūrai

2017-03 Hygienic Design

2017-06-16

TECHVITAS – turi ką pasiūlyti savo veikloje aukščiausius higienos standartus taikantiems klientams. Nuo šių metų pavasario kompanijos TECHVITAS asortimente – platus naujausios sertifikuotos higieninės pramoninės furnitūros pasirinkimas.

Gamintojas Elesa+Ganter savo standartinių elementų asortimentą papildė naujais užsandarintais nerūdijančio plieno produktais, kurie atitinka griežčiausius higienos reikalavimus.

Šiandien ypač svarbi viena iš esminių sąlygų, keliamų maisto gamyboje – maksimali higiena. Ši sąlyga be abejonės nepaprastai svarbi ir kitose gamybos sektoriuose – medicinos technologijų ir farmacijos pramonėje ar net dispersinių dažų gamyboje. Sparčiai rinkoje populiarėja ir tampa vis labiau paklausesni ypač saugūs produktai. Tai tokie produktai, kurių sudėtyje nėra konservantų, nepageidaujamų priedų, o jų gamyba vykdoma aukščiausias higienos normas atitinkančiomis sąlygomis.
Tai įmanoma tik laikantis ypač aukštų higienos reikalavimų visoje gamybos aplinkoje. Gamybos procesuose vertinami ne tik naudojami švarūs ir kokybiški ingredientais, bet ir gamybinių linijų kokybė. Todėl gamybos linijose esančios taip vadinamos „silpnos vietos“, kaip pavyzdžiui ertmės, susidariusios komplektuojančių detalių tvirtinimo vietose, gali turėti įtakos visos gamybos linijos užteršimui.
Tam, kad būtų išvengta tokio neigiamo poveikio, kompanija Elesa + Ganter savo klientams siūlo maksimalius higienos reikalavimus atitinkančius produktus, kurių priežiūra reikalauja minimalių laiko sąnaudų ir finansinių išlaidų. Šį pavasarį Elesa + Ganter savo asortimentą papildė specialia standartinių elementų serija. Šiems gaminiams suteiktas Europietišką standartą – „EHEDG“ ir amerikietišką standartą – „3-A“ atitinkantis sertifikatas.

Elesa + Ganter naujame asortimente siūlo - „higieniškos konstrukcijos“ rankenėles, prispaudimo svirtis, reguliuojamas kojas ir varžtus. Produktai sukurti taip, kad maksimaliai sumažintų užteršimo galimybę, bet kartu užtikrintų lengvą valymą. Visi šios linijos produktai pagaminti iš šlifuoto arba poliruoto nerūdijančio plieno, kurio paviršiaus šiurkštumas mažesnis nei Ra 0,8 μm, todėl purvo dalelės neišlieka ant paviršiaus ir patikimai pašalinamos valymo metu.

Dar viena svarbi higieninės linijos produktų savybė ta, jog jie neturi nereikalingų ertmių, kuriose kauptųsi nešvarumai, mikroorganizmai ar smulkios gamybinio proceso metu atsirandančios atliekos. Visos ertmės užpildomos FDA reikalavimus atitinkančiomis sandarinimo detalėmis, pagamintomis iš elastomero. Produktai patikrinti simuliacine programine įranga, todėl garantuoja, kad sandarinimo detalės integruotos į produktus taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą su produkto paviršiumi bei nepriekaištingai atliktų savo funkcijas visą tarnavimo laiką. Tokiu būdu nepastebimai užkertamas kelias galimoms problemoms – nors iš pirmo žvilgsnio dauguma pramoninės furnitūros elementų tiesiogiai nekontaktuoja arba yra atokiau nuo gaminamų produktų, tačiau mikroorganizmų sporos gali kauptis palankiose sąlygose, greitai ir plačiai plisti oru, bei užteršti gaminamus produktus.

Kartu su naujaisiais HD (higieninės) linijos Elesa+GANTER produktais pateikiama valymo bei montavimo instrukcija, padedanti teisingai eksploatuoti pramoninę furnitūrą.

Informacija parengta pagal gamintojo Elesa+GANTER GmbH pateiktą informaciją. 

Simona Jatulienė
Marketingo vadybininkė
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
+
370 655 49955

 

TechVitas © 2013